Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Här är en tvättnaskinsmodell från Bosch. Maskinen har en höjd på 85 cm och maskinens ljudnivå är på 71 decibel.
Prova flexibla betalningar med
Kitchens
Bosch tvättmaskin frontmatad 7 kg WGE02200SN
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch Series 2 WGE02200SN Vit är 7 686 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Om du bor i lägenhet har du kanske tillgång till en tvättstuga, men det går ju inte att förneka hur mycket smidigare det är att ha sin egen tvättmaskin. För mindre utrymmen kan en toppmatad tvättmaskin vara ett bra val eftersom de tar mindre plats än en frontmatad maskin.
Maskinen är en fristående modell, vilket ger dig mer frihet kring var den kan placeras. Maskinen har en normal ljudnivå under centrifugering på 71 decibel.
Det är en lämplig tvättmaskin för stora hushåll, då den har en väldigt rymlig trumma som rymmer hela 7 kg tvätt. Den här tvättmaskinen är energieffektiv och har fått energiklassningen A, positivt både för miljön och för din ekonomi.
Det här är en topprankad tvättmaskin på PriceRunner just nu och den har i dagsläget ett lägsta pris på 7686.00 kr. Jämfört med snittpriset inom kategorin tvättmaskiner har den här modellen ett lägre pris, perfekt för dig som är ute efter en billig tvättmaskin.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch Series 2 WGE02200SN Vit |
| Märke | Bosch |
| Produkttyp | Tvättmaskin |
Specifikationer | |
| Energiklass | A |
| Ljudnivå (centrifugering) | 71 dB |
| Front- eller toppmatad | Frontmatad |
| Centrifugeringsklass | A |
| Placering | Fristående |
| Trumvolym | 65.0 L |
| Färg | Vit |
| Tvättkapacitet | 7.0 kg |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 40.0 kW/h |
Vattenförbrukning | |
| Vattenförbrukning per cykel | 44.0 L |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Funktioner | |
|---|---|
| Appstyrning | Nej |
| Centrifugeringshastighet | 1200 rpm |
| Snabbtvätt | 15 min |
| Egenskaper | Senarelagd start |
Mått | |
| Bredd | 59.8 cm |
| Höjd | 84.8 cm |
| Djup | 58.8 cm |
| Djup med dörr öppen | 104.9 cm |
| Standardbredd | 60 cm |
| Vikt | 71.1 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-07-23 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .