Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En frontmatad tvättmaskin som L410WM22E är ett bra val om du är ute efter stor tvättkapacitet. Den har en trumma med en volym på 32 liter och hjälper dig att göra tvätten mjuk, ren
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Logic Slim L410WM22E Vit är 3 995 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
I en djungel av olika modeller är det inte alltid lätt att veta vilken tvättmaskin som passar ens behov bäst. Om du har ett litet badrum eller bara vill ha en mer kompakt tvättmaskin kan en toppmatad modell vara ett bra val.
Med en kapacitet på 6 kilo passar den här maskinen bra för det mindre hushållet eller för dig som inte tvättar större mängder samtidigt. Just den här modellen har en något lägre D-energiklassning, så det är inte den energieffektivaste modellen på marknaden.
Modellen har en ljudnivå under centrifugering på 76 dB. Maskinen är en fristående modell, vilket ger dig mer frihet kring var den kan placeras.
Du kan prisjämföra den här tvättmaskinen här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 3995.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här tvättmaskinen till ett väldigt prisvärt köp!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Logic Slim L410WM22E Vit |
| Märke | Logic |
| Produkttyp | Tvättmaskin |
Specifikationer | |
| Energiklass | D |
| Ljudnivå (centrifugering) | 76 dB |
| Front- eller toppmatad | Frontmatad |
| Ljudnivåklass | B |
| Centrifugeringsklass | C |
| Placering | Fristående |
| Trumvolym | 32.0 L |
| Färg | Vit |
| Ljudnivå (tvätt) | 76.0 dB |
| Tvättkapacitet | 4.0 kg |
Funktioner | |
|---|---|
| Centrifugeringshastighet | 1000 rpm |
| Egenskaper | Senarelagd start |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 55.0 kW/h |
Vattenförbrukning | |
| Vattenförbrukning per cykel | 39.0 L |
Mått | |
| Bredd | 59.7 cm |
| Höjd | 84.5 cm |
| Djup | 36.2 cm |
| Standardbredd | 60 cm |
| Vikt | 56.6 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-08-17 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .