Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna underbyggda diskmaskin från Logik byggs in i ditt kök, men har sin egen frontpanel. Det är en av de tystlåtande maskinerna på marknaden, med en ljudnivå på 42 decibel.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Logik LDW60T24E är 6 495 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Dags att byta ut diskmaskinen? Logik LDW60T24E är en diskmaskin från Logik som passar i de flesta köken. Denna maskin är byggd för att passa in i ditt kök. Du spar både på miljö och plånbok tack vare maskinens höga energiklassning.
Denna underbyggda modell från Logik monteras enkelt under köksbänken. Den byggs inte in i den övriga inredningen utan har sin egen front med reglage på utsidan av luckan. Maskinen är utrustad med funktionen "fördröjd start", vilket innebär att du kan ställa in när du vill att maskinen ska starta.
Det här är en av de mest populära diskmaskinerna på PriceRunner just nu och den har för tillfället ett lägsta pris på 6495.00 kr. Jämfört med snittpriset inom kategorin diskmaskiner har den här modellen ett lägre pris, perfekt för dig som är ute efter en billigare diskmaskin.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Logik LDW60T24E |
| Märke | Logik |
Typ | |
| Placering | Underbyggd |
Specifikationer | |
| Ljudnivåklass | B |
| Energiklass | C |
| Ljudnivå | 42 dB |
| Antal program | 8 |
| Färg | Svart |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 74.7 kW/h |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetsegenskaper | Ecoläge |
Vattenförbrukning | |
| Vattenförbrukning per cykel | 9.8 L |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-08-19 |
Funktioner | |
|---|---|
| Torkningsprogram | AutoOpen torkning |
| Placering av bestick | Bestickkorg, Bestickbricka |
| Antal kuvert | 14 st |
| Eco-programmets varaktighet | 3.18 tim |
| Egenskaper | Automatisk dosering av diskmedel, Torkningsprogram, Höj och sänkbara korgar, Program för halvfull maskin, Barnlås, Elektronisk saltindikator, Display, Höj och sänkbara fötter, Startfördröjning, Vattenskydd, Snabbdiskprogram, Avhärdare |
| Höjdjusterbara korgar | Höj och sänkbar överkorg |
| Vattenskydd | Aquastop |
| Snabbdiskprogram | Snabbdisk |
| Temperaturlägen | 70 °C |
Mått | |
| Tilloppsslangen längd | 150.0 cm |
| Höjd (nischmått) | 85.0 cm |
| Vikt | 41.0 kg |
| Standardbredd | 60 cm |
| Bredd | 59.8 cm |
| Avloppsslangens längd | 140.0 cm |
| Djup | 58.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .