Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Om du är ute efter en modell som går att bygga in i köket kan en halvintegrerad maskin vara ett alternativ. Den digitala displayen ger dig all den information du behöver på ett tyd
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch Serie 4 SMU4HAI01S är 7 490 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Trött på att diska för hand? Då kan Bosch Serie 4 SMU4HAI01S vara ett bra alternativ. Den halvintegrerade diskmaskinen smälter in i kökets övriga inredning. Du spar både på miljö och plånbok tack vare maskinens höga energiklassning.
Det här är en halvintegrerad diskmaskin, vilket betyder att du kan matcha frontpanelen med övriga kökets inredning. Dock sitter inställningspanelen på maskinens framsida vilket gör att frontpanelen inte kan täcka hela maskinen. Det är en ganska tystgående maskin, då ljudnivån inte är högre än 42 decibel.
Det här är en av de mest populära diskmaskinerna på PriceRunner för tillfället och den har för närvarande ett lägsta pris på 7490.00 kr. Jämfört med snittpriset inom kategorin diskmaskiner har den här modellen ett lägre pris, perfekt för dig som är ute efter en billigare diskmaskin.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch Serie 4 SMU4HAI01S |
| Märke | Bosch |
Typ | |
| Placering | Halvintegrerad |
Specifikationer | |
| Ljudnivåklass | B |
| Energiklass | D |
| Ljudnivå | 42 dB |
| Sladdlängd | 175.0 cm |
| Antal program | 5 |
| Färg | Rostfritt stål |
Funktioner | |
| Torkningsprogram | ExtraDry, Heat Exchanger |
| Placering av bestick | Bestickkorg |
| Antal kuvert | 13 st |
| Eco-programmets varaktighet | 4.3 tim |
| Egenskaper | Torkningsprogram, Funktioner för tystare maskin, Höj och sänkbara korgar, Hygienprogram, Wifi, Program för halvfull maskin, Barnlås, Display, Intensiv zon, Vattenskydd, Snabbdiskprogram |
| Höjdjusterbara korgar | Höj och sänkbar överkorg |
| Vattenskydd | Aqua Sensor, Aquastop |
| Snabbdiskprogram | Snabbdisk, VarioSpeed Plus |
| Temperaturlägen | 60 °C, 70 °C, 45 °C, 50 °C, 65 °C, 55 °C |
Hållbarhetsinformation | |
|---|---|
| Hållbarhetsegenskaper | Ecoläge |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 84.0 kW/h |
| Energiförbrukning per cykel | 0.836 kW/h |
Vattenförbrukning | |
| Vattenförbrukning per cykel | 9.0 L |
Mått | |
| Tilloppsslangen längd | 165.0 cm |
| Djup med dörr öppen | 115.0 cm |
| Djup (nischmått) | 55.0 cm |
| Vikt | 35.4 kg |
| Standardbredd | 60 cm |
| Bredd | 59.8 cm |
| Avloppsslangens längd | 190.0 cm |
| Djup | 57.3 cm |
| Höjd | 81.5 cm |
| Bredd (nischmått) | 60.8 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-05-21 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .