Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Detta är en underbyggd diskmaskin från Bosch som enkelt byggs in i ditt kök. Maskinen har en bredd på 60 cm, vilket är standardmåttet för en diskmaskin.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch Serie 4 SMV4HVX00E är 6 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
Går du i tankarna för att köpa en ny diskmaskin? Bosch SMV4HVX00E är en diskmaskin från Bosch som passar i de flesta köken. Denna maskin är byggd för att passa in i ditt kök. Du spar både på miljö och plånbok tack vare maskinens höga energiklassning.
Denna diskmaskin är en så kallad underbyggd modell som helt enkelt byggs in i din köksinredning. Dock är den inte helintegrerad i den övriga inredningen utan har sin egen frontpanel med reglage på utsidan. Det går in 14 kuvert i den här maskinen, vilket är perfekt om du till exempel har haft middagsgäster. Det är även ett bra alternativ för dig som bor i ett större hushåll.
Det här är en av de mest populära diskmaskinerna på PriceRunner för tillfället och den har för tillfället ett lägsta pris på 6990.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin diskmaskiner, vilket gör den här modellen till ett väldigt prisvärt köp!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch Serie 4 SMV4HVX00E |
| Märke | Bosch |
Typ | |
| Placering | Helintegrerad |
Specifikationer | |
| Ljudnivåklass | C |
| Energiklass | D |
| Ljudnivå | 46 dB |
| Sladdlängd | 175.0 cm |
| Antal program | 6 |
Funktioner | |
| Torkningsprogram | ExtraDry, Heat Exchanger |
| Antal kuvert | 14 st |
| Eco-programmets varaktighet | 4.3 tim |
| Egenskaper | Torkningsprogram, Funktioner för tystare maskin, Elektronisk sköljmedel/glansmedelsindikator, Dold kontrollpanel, Höj och sänkbara korgar, Wifi, Program för halvfull maskin, Elektronisk saltindikator, Display, Tillhörande mobilapp, Höj och sänkbara fötter, Intensiv zon, Vattenskydd, Snabbdiskprogram, Avhärdare |
| Höjdjusterbara korgar | Höj och sänkbar överkorg |
| Snabbdiskprogram | Snabbdisk, VarioSpeed Plus |
| Temperaturlägen | 60 °C, 70 °C, 45 °C, 50 °C, 65 °C, 55 °C |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 85.0 kW/h |
| Energiförbrukning per cykel | 0.849 kW/h |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetsegenskaper | Ecoläge |
Vattenförbrukning | |
| Vattenförbrukning per cykel | 9.0 L |
Strömförsörjning | |
|---|---|
| Säkring (ampere) | 10A |
| Anslutningseffekt | 2400 W |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Mått | |
| Tilloppsslangen längd | 165.0 cm |
| Höjd (nischmått) | 87.5 cm |
| Djup med dörr öppen | 115.0 cm |
| Djup (nischmått) | 55.0 cm |
| Vikt | 34.6 kg |
| Standardbredd | 60 cm |
| Bredd | 59.8 cm |
| Avloppsslangens längd | 190.0 cm |
| Djup | 55.0 cm |
| Höjd | 81.5 cm |
| Bredd (nischmått) | 60.8 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-10-04 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .