Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Detta är en fristående diskmaskin från Bosch som du alltså kan placera var som helst i hemmet. Maskinen har en bredd på 60 cm, vilket är standardmåttet för en diskmaskin.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch SMV2ITX18E är 12 928 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Trött på att diska för hand? Bosch Bosch SMV2ITX18E Svart är en diskmaskin från Bosch som passar i de flesta köken. Den fristående designen ger stor flexibilitet i placering och installation. Du spar både på miljö och plånbok tack vare maskinens höga energiklassning.
Just den här modellen är inte tänkt att byggas in i köket, utan det är en så kallad fristående modell. Den kan ställas var du vill, så längde det finns vatten och el. Maskinen har en klassisk bestickkorg som du placerar besticken i. Korgen lyfter du enkelt ut vid tömning och påfyllning.
För närvarande är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 12928.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Priset är under genomsnittet för kategorin diskmaskiner, vilket gör den här modellen till ett väldigt prisvärt köp!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch SMV2ITX18E |
| Märke | Bosch |
Typ | |
| Placering | Helintegrerad |
Mått | |
| Standardbredd | 60 cm |
| Bredd | 60.0 cm |
| Avloppsslangens längd | 190.0 cm |
| Djup | 60.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-19 |
Funktioner | |
|---|---|
| Torkningsprogram | Heat Exchanger |
| Placering av bestick | Bestickkorg |
| Antal kuvert | 14 st |
| Egenskaper | Torkningsprogram, Tillhörande mobilapp, Startfördröjning, Intensiv zon |
| Höjdjusterbara korgar | Höj och sänkbar överkorg |
| Vattenskydd | Aqua Sensor, Aquastop |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .