Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En fristående diskmaskin ger dig stor flexibilitet i var du kan placera den. Just den här modellen har en E-energiklassning.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Beko DVN05320W är 9 199 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Går du i tankarna för att köpa en ny diskmaskin? Beko Beko DVN05320W Vit är en diskmaskin från Beko som passar i de flesta köken. Så länge det finns vatten och el finns det inga begränsningar för var den kan stå. Den höga energiklassningen spar både på miljö och din plånbok.
Det här är en så kallad fristående diskmaskin, vilken ger dig stor flexibilitet i var du kan placera den. Det enda som krävs är tillgång till vatten och el. Du placerar besticken i en klassisk bestickkorg på botten av maskinen.
Den har ett högt snittbetyg på 4.9 av 5 och alla funktioner gör den till en väldigt prisvärd diskmaskin. Det här är en topprankad diskmaskin på PriceRunner för tillfället och den har i dagsläget ett lägsta pris på 9199.00 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Beko DVN05320W |
| Märke | Beko |
Typ | |
| Placering | Fristående |
Specifikationer | |
| Ljudnivå | 49 dB |
| Antal program | 5 |
| Färg | Vit |
Funktioner | |
| Placering av bestick | Bestickkorg |
| Antal kuvert | 13 st |
| Egenskaper | Program för halvfull maskin, Barnlås, Display, Startfördröjning, Intensiv zon, Vattenskydd, Snabbdiskprogram |
| Snabbdiskprogram | Snabbdisk |
| Temperaturlägen | 70 °C, 50 °C |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetsegenskaper | Ecoläge |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Elkonsumtion | |
|---|---|
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 94.0 kW/h |
| Energiförbrukning per cykel | 0.9 kW/h |
Vattenförbrukning | |
| Vattenförbrukning per år | 3612.0 L |
| Vattenförbrukning per cykel | 12.9 L |
Mått | |
| Vikt | 42.8 kg |
| Standardbredd | 60 cm |
| Bredd | 59.8 cm |
| Djup | 60.0 cm |
| Höjd | 85.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-09-20 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .