Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Om du är ute efter en modell som går att kamouflera i köket kan denna integrerade maskin från LG vara ett alternativ. Maskinen rymmer hela 14 kuvert, vilket passar större hushåll.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på LG SDU557HW är 6 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Trött på att diska för hand? Den kan den här maskinen från LG vara ett riktigt bra val. Diskmaskinen byggs in i köket och ser för ögat ut att vara en vanlig skåpslucka. Den höga energiklassningen spar både på miljö och din plånbok.
Detta är en helintegrerad diskmaskin som byggs in helt i din köksinredning. Den kan alltså utrustas med en frontpanel som matchar din övriga köksinredning, vilket ger ditt kök ett riktigt stilrent intryck. Maskinen har en bredd på 60 cm, vilket är standardmåttet för en diskmaskin. Det är ett bra val om du har gott om plats i ditt kök.
För tillfället är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 6990.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här diskmaskinen till en högkvalitativ maskin.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | LG SDU557HW |
| Märke | LG |
Typ | |
| Placering | Helintegrerad |
Specifikationer | |
| Ljudnivåklass | B |
| Energiklass | C |
| Ljudnivå | 42 dB |
| Antal program | 9 |
| Färg | Vit |
Funktioner | |
| Placering av bestick | Bestickkorg |
| Antal kuvert | 14 st |
| Egenskaper | Wifi, Program för halvfull maskin, Ångfunktion, Vattenskydd |
| Höjdjusterbara korgar | Höj och sänkbar överkorg |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 75.0 kW/h |
Vattenförbrukning | |
| Vattenförbrukning per cykel | 10.0 L |
Mått | |
|---|---|
| Tilloppsslangen längd | 160.0 cm |
| Höjd (nischmått) | 88.0 cm |
| Djup med dörr öppen | 119.2 cm |
| Djup (nischmått) | 60.0 cm |
| Vikt | 47.0 kg |
| Standardbredd | 60 cm |
| Bredd | 60.0 cm |
| Avloppsslangens längd | 190.0 cm |
| Djup | 56.7 cm |
| Höjd | 81.5 cm |
| Bredd (nischmått) | 60.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-07-07 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .