Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Om du är ute efter en integrerad diskmaskin är denna modell från Whirlpool ett bra alternativ. Det är en tystlåten maskin, då ljudnivån inte är högre än 41 decibel.
Det är köpläge! Priserna är för närvarande 4 059 kr lägre än genomsnittet.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Whirlpool WCIO 3T341 PES är 4 485 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Går du i tankarna för att köpa en ny diskmaskin? Då kan Whirlpool Whirlpool WCIO 3T341 PES Rostfritt stål vara ett bra alternativ. Den integrerade diskmaskinen smälter sömlöst in i köket. Med en hög energiklassning minimeras avtrycket på både miljö och ekonomi.
Detta är en helintegrerad diskmaskin som byggs in helt i din köksinredning. Den kan alltså utrustas med en frontpanel som matchar din övriga köksinredning, vilket ger ditt kök ett riktigt stilrent intryck. Maskinen har en bredd på 60 cm, vilket är standardmåttet för en diskmaskin. Det är ett bra val om du har gott om plats i ditt kök.
I kategorin diskmaskiner är det här för närvarande en topprankad produkt på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 4485.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin diskmaskiner, vilket gör den här modellen till ett väldigt prisvärt köp!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Whirlpool WCIO 3T341 PES |
| Märke | Whirlpool |
Typ | |
| Placering | Helintegrerad |
Specifikationer | |
| Torkeffekt | A |
| Diskeffekt | A |
| Ljudnivåklass | B |
| Energiklass | C |
| Ljudnivå | 41 dB |
| Sladdlängd | 130.0 cm |
| Antal program | 10 |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 75.0 kW/h |
Strömförsörjning | |
| Säkring (ampere) | 10A |
Vattenförbrukning | |
| Vattenförbrukning per cykel | 9.5 L |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-03-23 |
Funktioner | |
|---|---|
| Torkningsprogram | AutoOpen torkning |
| Placering av bestick | Bestickkorg |
| Antal kuvert | 14 st |
| Eco-programmets varaktighet | 3.1 tim |
| Egenskaper | Torkningsprogram, Varmvattenanslutning, Funktioner för tystare maskin, Elektronisk sköljmedel/glansmedelsindikator, Dold kontrollpanel, Höj och sänkbara korgar, Extrasköljning, Elektronisk saltindikator, Display, Höj och sänkbara fötter, Startfördröjning, Intensiv zon, Autosensor, Snabbdiskprogram |
| Höjdjusterbara korgar | Höj och sänkbar överkorg |
| Vattenskydd | Aquastop |
| Snabbdiskprogram | Snabbdisk |
| Temperaturlägen | 65 °C |
Mått | |
| Tilloppsslangen längd | 155.0 cm |
| Standardbredd | 60 cm |
| Bredd | 59.8 cm |
| Avloppsslangens längd | 150.0 cm |
| Djup | 55.5 cm |
| Höjd | 82.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .