Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Om du är ute efter att köpa en underbyggd diskmaskin så kan denna modell vara något för dig. Maskinen rymmer hela 13 kuvert, vilket passar större hushåll.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch SMU2HVW20S är 9 999 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Är du ute efter en ny diskmaskin? Bosch Bosch SMU2HVW20S Vit är en diskmaskin från Bosch som passar i de flesta köken. Diskmaskinen är underbyggd och byggs enkelt in i ditt kök. Du spar både på miljö och plånbok tack vare maskinens höga energiklassning.
Detta är en modell som är underbyggd, vilket innebär att den placeras under köksbänken i ditt kök. Istället för att ha samma front som den övriga inredningen har den sin egen synliga lucka med reglage. Maskinen är utrustad med funktionen "fördröjd start", vilket innebär att du kan ställa in när du vill att maskinen ska starta.
Jämfört med snittpriset inom kategorin diskmaskiner har den här modellen ett lägre pris, perfekt för dig som är ute efter en billigare diskmaskin. I kategorin diskmaskiner är det här för närvarande en av de mest populära modellerna på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 9999.00 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch SMU2HVW20S |
| Märke | Bosch |
Typ | |
| Placering | Underbyggd |
Specifikationer | |
| Torkeffekt | A |
| Ljudnivåklass | A |
| Energiklass | E |
| Ljudnivå | 46 dB |
| Antal program | 5 |
| Färg | Vit |
Funktioner | |
| Torkningsprogram | ExtraDry, Heat Exchanger |
| Placering av bestick | Bestickkorg, Bestickbricka |
| Antal kuvert | 13 st |
| Egenskaper | Torkningsprogram, Barnlås, Elektronisk saltindikator, Display, Tillhörande mobilapp, Startfördröjning, Intensiv zon, Vattenskydd, Snabbdiskprogram |
| Höjdjusterbara korgar | Höj och sänkbar överkorg |
| Vattenskydd | Aqua Sensor, Aquastop |
| Temperaturlägen | 70 °C, 45 °C, 50 °C, 65 °C |
Hållbarhetsinformation | |
|---|---|
| Hållbarhetsegenskaper | Ecoläge |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 94.0 kW/h |
Strömförsörjning | |
| Säkring (ampere) | 10A |
Vattenförbrukning | |
| Vattenförbrukning per cykel | 9.5 L |
Mått | |
| Höjd (nischmått) | 87.5 cm |
| Djup med dörr öppen | 115.0 cm |
| Djup (nischmått) | 55.0 cm |
| Vikt | 38.0 kg |
| Standardbredd | 60 cm |
| Bredd | 60.0 cm |
| Djup | 57.0 cm |
| Höjd | 82.0 cm |
| Bredd (nischmått) | 60.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-08-25 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .