Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Om du bor ensam eller har ett mindre kök, kan denna bänkdiskmaskin från Scandomestic
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Scandomestic SFO 2203 W är 3 286 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
Är du ute efter en ny diskmaskin? Scandomestic SFO 2203 W är en diskmaskin från Scandomestic som passar i de flesta köken. Den här praktiska diskmaskinen ställer du direkt på köksbänken, så du behöver inte offra någon skåpyta. Den höga energiklassningen spar både på miljö och din plånbok.
Du behöver inte nödvändigtvis ha ett stort kök för att kunna ha diskmaskin. En sådan här maskin ställer du direkt på diskbänken och kräver inga komplicerade installationer. Om du är ute efter en diskmaskin som är så energieffektiv som möjligt kanske du ska överväga en annan modell då denna har en F-energiklassning.
Jämfört med snittpriset inom kategorin diskmaskiner har den här modellen ett lägre pris, perfekt för dig som är ute efter en billigare diskmaskin. Du kan prisjämföra den här diskmaskinen här på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 3286.00 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Scandomestic SFO 2203 W |
| Märke | Scandomestic |
Typ | |
| Placering | Bänkdiskmaskin |
Specifikationer | |
| Ljudnivåklass | C |
| Energiklass | F |
| Ljudnivå | 49 dB |
| Sladdlängd | 150.0 cm |
| Antal program | 6 |
| Färg | Vit |
Funktioner | |
| Placering av bestick | Bestickkorg |
| Antal kuvert | 6 st |
| Eco-programmets varaktighet | 4.0 tim |
| Egenskaper | Elektronisk saltindikator, Startfördröjning |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 61.0 kW/h |
Vattenförbrukning | |
|---|---|
| Vattenförbrukning per år | 1820.0 L |
| Vattenförbrukning per cykel | 6.5 L |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Mått | |
| Tilloppsslangen längd | 150.0 cm |
| Vikt | 19.0 kg |
| Standardbredd | 55 cm |
| Bredd | 55.0 cm |
| Avloppsslangens längd | 172.0 cm |
| Djup | 50.0 cm |
| Höjd | 43.8 cm |
| Bredd (nischmått) | 60.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-04-29 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .