Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna underbyggda diskmaskin från Whirlpool byggs in i ditt kök, men har sin egen frontpanel. Även disk från middagsbjudningen är snabbt avklarad, eftersom maskinen rymmer hela 13
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Whirlpool WUE2B26 är 3 988 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Trött på att diska för hand? Då kan Whirlpool Whirlpool WUE2B26 Vit vara ett bra alternativ. Denna maskin är byggd för att passa in i ditt kök. Den höga energiklassningen spar både på miljö och din plånbok.
Denna underbyggda modell från Whirlpool monteras enkelt under köksbänken. Den byggs inte in i den övriga inredningen utan har sin egen front med reglage på utsidan av luckan. Det här är en av de större diskmaskinerna på marknaden, med plats för hela 13 kuvert. Ett bra val för den lite större familjen eller för dig som ofta har middagsgäster.
Jämfört med snittpriset inom kategorin diskmaskiner har den här modellen ett lägre pris, perfekt för dig som är ute efter en prisvärd diskmaskin. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den just nu har ett lägsta pris på 3988.00 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Whirlpool WUE2B26 |
| Märke | Whirlpool |
Typ | |
| Placering | Underbyggd |
Specifikationer | |
| Torkeffekt | A |
| Ljudnivåklass | C |
| Energiklass | D |
| Ljudnivå | 46 dB |
| Sladdlängd | 130.0 cm |
| Antal program | 8 |
| Färg | Vit |
Funktioner | |
| Placering av bestick | Bestickkorg |
| Antal kuvert | 13 st |
| Egenskaper | Display, Startfördröjning, Intensiv zon, Vattenskydd |
| Höjdjusterbara korgar | Höj och sänkbar överkorg |
| Vattenskydd | Aquastop |
Elkonsumtion | |
|---|---|
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 94.0 kW/h |
Hållbarhetsinformation | |
| Hållbarhetscertifieringar | Produkter med märkningen: FSC (Forest Stewardship Council) – certifieringar av tredje part |
Vattenförbrukning | |
| Vattenförbrukning per år | 3360.0 L |
| Vattenförbrukning per cykel | 12.0 L |
Mått | |
| Tilloppsslangen längd | 155.0 cm |
| Standardbredd | 60 cm |
| Bredd | 59.0 cm |
| Avloppsslangens längd | 150.0 cm |
| Djup | 59.0 cm |
| Höjd | 82.0 cm |
| Bredd (nischmått) | 60.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-02-24 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .