Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En stereoförstärkare är en viktig del om du är ute efter en grym ljudupplevelse. Med Bluetooth blir tillgången till musik och podcasts väldigt lättillgängligt.
Prova flexibla betalningar med
Promix Sweden
PV260BT 6 zon Förstärkare 600W Peak Effekt BT, Radio, 6 Zon, PV260BT 6 zon Förstärkare 600W Peak effekt BT, Radio, 6 Zoner
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Power Dynamics PV260BT 6-Zone Bluetooth Amplifier 600W är 2 491 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Power Dynamics ger dig denna stereoförstärkare som hjälper dig att få en högkvalitativ ljudupplevelse. Den här mediaspelaren har bara stöd för en typ av ingång, så se till att den passar det du vill koppla in den till.
Om du är kräsen och tycker att endast det bästa ljudet duger, då är en stereoförstärkare och ett par bra högtalare en smart investering. Du får tillgång till fantastiskt mycket musik tack vare att denna stereoförstärkare kan ta emot Bluetooth. Du styr enkelt denna stereoförstärkare med den medföljande fjärrkontrollen. Det kan vara skönt att ha en fjärrkontroll istället för att styra med telefonen.
Du kan prisjämföra den här produkten här på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 2491.00 kr. Priset för den här modellen är under genomsnittet för kategorin, så har den de funktioner som du är ute efter kan det vara ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Power Dynamics PV260BT 6-Zone Bluetooth Amplifier 600W |
| Märke | Power Dynamics |
Typ | |
| Rörförstärkare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Typ av förstärkare | Stereoförstärkare |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| Uppskalning av bild | Nej |
| QMS | Nej |
| VRR | Nej |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
| ALLM | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-A |
Ljud | |
| Radio | FM |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Funktioner | |
|---|---|
| Multizon | Ja |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Automatisk högtalarkalibrering | Nej |
| Inbyggt DAC | Nej |
| Bryggkopplingsbar | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| DSP | Nej |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | Nej |
Mått | |
| Höjd | 8.0 cm |
| Djup | 43.0 cm |
| Bredd | 25.0 cm |
| Vikt | 5.3 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-12-27 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .