Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Livet är för kort för dåligt ljud, och en rejäl förstärkare är ett bra sätt att börja på. Med RCA-kablar ansluter du andra enheter till ditt system.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Fiio K5 Pro Ess är 4 539 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Fiio ger dig denna hörlursförstärkare som hjälper dig att få en högkvalitativ ljudupplevelse. Den här mediaspelaren har bara stöd för en typ av ingång, så se till att den passar det du vill koppla in den till.
För att få fram det bästa från dina högtalare kan det vara värt att införskaffa en bra förstärkare. En hörlursförstärkare hjälper till att förbättra ljudupplevelsen markant. HDMI-ARC gör att ljudet skickas i båda riktningarna mellan TV:n och K5 Pro Ess, vilket ger dig mindre sladdar och trassel. Denna enhet säljs i en klassisk och stilren svart färg, som sig bör när det är när det gäller hifi och hemmabio utrustning.
I vår prislistning kan du lätt få överblick över de olika priser som finns hos butikerna och just nu kostar K5 Pro Ess 4538.58 kr. Om vi jämför snittpriser för alla produkter i kategorin så har den här modellen ett pris som ligger under snittpriset, vilket kanske passar dig med en budget.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Fiio K5 Pro Ess |
| Märke | Fiio |
Typ | |
| Rörförstärkare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Typ av förstärkare | Hörlursförstärkare |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| Uppskalning av bild | Nej |
| QMS | Nej |
| VRR | Nej |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
| ALLM | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Koaxial S/PDIF, Optisk S/PDIF, USB-A, RCA (Line) |
| Antal 3.5 mm Jack Out | 1 st |
| Antal Koaxial S/PDIF | 1 st |
| Antal RCA (Line) | 1 st |
| Antal Optisk S/PDIF | 1 st |
| Antal RCA (Line) Out | 1 st |
| Antal USB-A | 1 st |
| Antal 6.3 mm Jack Out | 1 st |
| Utgångar | RCA (Line), 6.3 mm Jack, 3.5 mm Jack |
Skärm | |
| Display | Nej |
Funktioner | |
|---|---|
| Multizon | Nej |
| DAC upplösning | 192kHz/24-bit |
| Fjärrkontroll | Nej |
| Automatisk högtalarkalibrering | Nej |
| Inbyggt DAC | Ja |
| Bryggkopplingsbar | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| DSP | Nej |
| DAC-chip tillverkare | ESS Sabre |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | Nej |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Mått | |
| Höjd | 5.5 cm |
| Djup | 12.0 cm |
| Bredd | 14.65 cm |
| Vikt | 0.48 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-09-16 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .