Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Livet är för kort för dåligt ljud, och en rejäl förstärkare är ett bra sätt att börja på. Att förstärka ljudupplevelsen kan göra stor skillnad för din musik.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Citronic P44800 är 7 300 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Förstärkaren är hjärtat i ditt stereosystem och den här modellen kommer att ge liv åt dina högtalare. Säkerställ att mediaspelaren har de ingångar du behöver för att ansluta TV, högtalare eller andra produkter du har hemma.
För att få fram det bästa från dina högtalare kan det vara värt att införskaffa en bra förstärkare. En pa-förstärkare hjälper till att förbättra ljudupplevelsen markant. Denna pa-förstärkare ger ifrån sig 250 watt i 8 ohm. ARC-funktionen i HDMI-kabeln skickar ljudet åt båda hållen mellan Citronic P44800 och TV:n. Ett smidigt sätt att få surroundljud från det som visas på TV:n. Svart är färgen på denna enhet och den mest klassiska färgen när det kommer till stereo och hemmabioutrustning.
Om vi jämför snittpriser för alla produkter i kategorin så har den här modellen ett pris som ligger under snittpriset, vilket kanske passar dig med en budget. Citronic P44800 kostar 7300.00 kr här på PriceRunner, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Citronic P44800 |
| Märke | Citronic |
Typ | |
| Rörförstärkare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Typ av PA förstärkare | PA stereoförstärkare |
| Typ av förstärkare | Stereoslutsteg, PA-förstärkare |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| Uppskalning av bild | Nej |
| VRR | Nej |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
| ALLM | Nej |
Watt | |
| Effekt per kanal (8 ohm) | 250 W |
| Effekt per kanal (4 ohm) | 400 W |
Skärm | |
| Display | Nej |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
Funktioner | |
|---|---|
| Multizon | Nej |
| Fjärrkontroll | Nej |
| Automatisk högtalarkalibrering | Nej |
| Inbyggt DAC | Nej |
| Bryggkopplingsbar | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| DSP | Nej |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Mått | |
| Höjd | 8.8 cm |
| Djup | 43.9 cm |
| Bredd | 48.3 cm |
| Vikt | 22.5 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2013-02-20 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .