Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på KeepOut HXPRO är 762 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Keepout HXPRO från Keepout är ett gaming-headset som är precis det din inre gamer behöver. De har en sladd på 2.2 meter och har inbyggd mikrofon för att underlätta kommunikation med dina medspelare. Ta på dem och hänge dig åt en värld med drakar, utomjordingar och hjältar!
Over-ear-hörlurar är ofta större än andra modeller, men har mer hårdvara och kan ge en bättre ljudbild. En integrerad mikrofon gör dem väldigt praktiska då de till exempel går att använda för röstchattar.
Integrerade knappar för volymen gör att du kan höja eller sänka volymen genom ett enkelt knapptryck, istället för att behöva använda knapparna på datorn. Sladden är 2.2 meter lång, vilket borde räcka mer än väl för dina vardagsbehov.
Det här är en produkt vars lägsta pris för tillfället är 761.95 kr. Den har ett antal inbyggda funktioner, vilket gör den till en flexibel och funktionell produkt. Gör dina TV-spelskvällar till en helt annan upplevelse med den här modellen.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | KeepOut HXPRO |
| Märke | KeepOut |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Typ av hörlur | Over-Ear |
| Gaming Headset | Ja |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Ljudegenskaper | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Storlek på elementen | 50.0 mm |
| Frekvensomfång (min) | 20.0 Hz |
| Känslighet | 112.0 dB/mW |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Anslutningar | |
| Kontakttyp | 3.5mm |
Funktioner | |
|---|---|
| Lämpliga för träning | Nej |
| Simulerat surroundljud | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering av bakgrundsljud | Nej |
| Knappar & Kontroll | Volym |
| Röststyrning | Nej |
| Trådlös | Nej |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
Mått | |
| Kabellängd | 2.2 m |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-02-08 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .