Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på JBL Tour Pro 3 Black är 2 763 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 18 jämförda butiker.
Dessa hörlurar från JBL är ett bra val för dig som är ute efter en bra ljudupplevelse. De ansluts sladdfritt med Bluetooth och batteriet räcker i elva timmar.
Det här headsetet har surroundljud, vilket ger dig tillgång till en mycket rikare och mer levande ljudbild. Bluetooth-teknologin låter dig parkoppla det här headsetet till din telefon trådlöst och du behöver behöver aldrig trassla med några sladdar.
Det här är en produkt som för tillfället har ett lägsta pris på 2763.00 kr. Den har flera inbyggda funktioner, vilket gör den till en väldigt flexibel modell. Få en helt ny ljudupplevelse med detta grymma headset från JBL.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | JBL Tour Pro 3 Black |
| Märke | JBL |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Gaming Headset | Nej |
| Typ av hörlur | In-Ear |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| IP-klass | IP55 |
Ljudegenskaper | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Storlek på elementen | 10.2 mm |
| Frekvensomfång (min) | 20.0 Hz |
| Känslighet | 104.0 dB/mW |
| Frekvensomfång (max) | 40000.0 Hz |
Design | |
| Förslutning på kåpor | Sluten |
| Konstruktion & Element | Balanserad armatur, Dynamiska |
Strömförsörjning | |
| Batteritid (vid användning) | 11.0 tim |
| Batteritid med brusreducering | 8.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 83.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-09-09 |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Nej |
| Brusreducering | Aktiv brusreducering |
| Vattentålig | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering av bakgrundsljud | Ja |
| Knappar & Kontroll | Svara/Avsluta, Play/Pause, Nästa/Föregående låt |
| Röststyrning | Ja |
| Trådlös | Ja |
| Avtagbar kabel | Nej |
| Lämpliga för träning | Nej |
| Röstassistent | Apple Siri, Samsung Bixby |
Trådlöst | |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Trådlös teknologi | Bluetooth |
| Wi-Fi | Nej |
| Multipoint | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .