Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Elektrisk juicepress, Integrerad behållare, Diskmaskinsvänlig, 400 W, Volym (juicebehållare) 1000 ml, Volym (fruktköttsbehållare) 1000 ml
Prova flexibla betalningar med
Lägsta pris på H.Koenig GSX18 är 1 667 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | H.Koenig GSX18 |
| Märke | H.Koenig |
| Typ | Elektriska juicepressar |
Strömkälla | |
| Effekt | 400 W |
Mått | |
| Höjd | 540.0 mm |
| Vikt | 6.2 kg |
| Bredd | 200.0 mm |
| Djup | 120.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-03-16 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Egenskaper | Diskmaskinsvänlig, Integrerad behållare |
| Färg | Rostfritt stål |
| Volym (juicebehållare) | 33.8 fl oz |
| Volym (juicebehållare) | 1000.0 ml |
| Volym (fruktköttsbehållare) | 33.8 fl oz |
| Material | Plast, Rostfritt stål |
| Volym (fruktköttsbehållare) | 1000.0 ml |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .