Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Här har du en klocka från Casio som är utrustad med ett svart läderarmband. Klockan visar dig bland annat dagens datum. Den har ett bra skydd mot vatten.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Casio Collection (MTP-1302PL-1AVEF) är 499 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 10 jämförda butiker.
En klocka för herrar från innovativa Casio som är batteridriven och lätt att underhålla. Skulle klockan sluta ticka så är det bara att byta batteri. Boetten knyts ihop tillsammans med den vackra urtavlan och de matchande visarna. Det svarta armbandet är gjort av läder. Via en specifik visare kan du hålla koll på rätt datum.
Den här klockan är utrustad med ett härdat mineralglas. När glas härdas så värms de upp till en väldigt hög temperatur, vilket gör att glaset blir mycket mer resistent mot repor och klarar även att stå emot smällar mycket bättre.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Collection (MTP-1302PL-1AVEF). Du kan prisjämföra den här klockan här på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 499.00 kr. Priset ligger under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här klockan till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Casio Collection (MTP-1302PL-1AVEF) |
| Märke | Casio |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Armbandsmaterial | Läder |
Mått | |
| Diameter | 39.0 mm |
| Tjocklek | 9.0 mm |
| Vikt | 64.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-09-28 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Svart |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Arabiska, Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Svart |
| Boettfärg | Silver |
| Funktioner | Självlysande, Datumvisare |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .