Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
GC presenterar här en klocka som är utrustad med ett rött läderarmband. Det är bara att byta batterier när klockan stannar. Det går bra att simma eller duscha med den på.
Det är köpläge! Priserna är på en historiskt låg nivå.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på GC (Y20004L3) är 820 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
En klocka för damer från GC som är batteridriven, så ifall att klockan skulle stanna så är det bara att byta batterier. Vattenskyddad till 5 ATM, vilket betyder att klockan kommer tåla ett snabbt dopp eller en dusch, men inte mer än så. Armbandet är gjort av läder och kommer i en skön röd färg. Urtavlan har en fin röd färg med snyggt matchande visare.
Denna (Y20004L3) har en boett i rostfritt stål, så om du letar efter något som kommer hålla länge är du rätt ute. Rostfritt stål är ett material som består av en blandning innehållande järn, kol och minst 10,5% krom. Den blandingen gör att materialet blir väldigt resitent mot korrosion, rost och andra kemikalier. Med andra ord innebär det att boetten kommer klara av fukt och väta väldigt bra utan att ta ytlig skada.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med (Y20004L3). Just nu är det lägsta priset på den här modellen på PriceRunner 819.86 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det lägre än genomsittet, vilket gör (Y20004L3) till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | GC (Y20004L3) |
| Märke | GC |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål, Läder |
Mått | |
| Diameter | 34.0 mm |
| Tjocklek | 9.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-10-20 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Dam, Unisex |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Röd |
| Vattenskydd | 10 ATM (100m), 3 ATM (30m), 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Index (utan siffror), Romerska |
| Armbandsfärg | Röd |
| Boettfärg | Silver, Roséguld |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .