Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Zeppelin presenterar här en klocka som är utrustad med en grön urtavla. Det finns bland annat en datumvisare i klockan. Visarna är av den traditionella, analoga typen.
Prova flexibla betalningar med
Uret
Zeppelin 100 Jahre Herrklocka 86804 Grön/Läder Ø42 mm
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Zeppelin 100 Years (8680-4) är 3 225 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
En herrklocka från Zeppelin som drivs av ett batteri. Ifall batteriet skulle ta slut är det enkelt att byta. Visarna binder snyggt ihop boetten med urtavlan som pricken över i. Det gröna armbandet är gjort av rostfritt stål. Vad det gäller vattenskydd så kommer den här klockan tåla en dusch eller ett snabbt dopp, men inte mer än så.
Det finns en hel uppsjö med olika klockor där ute och det finns garanterat något som passar varje smak och tycke. Just den här 100 Years (8680-4) från Zeppelin är främst designad för att passa herrar. Men med rätt outfit och inställning kan den naturligtvis bäras av vem som helst.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med 100 Years (8680-4). Du kan prisjämföra den här produkten här på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 3225.00 kr. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här modellen till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Zeppelin 100 Years (8680-4) |
| Märke | Zeppelin |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 43.0 mm |
| Tjocklek | 13.0 mm |
| Vikt | 80.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-05-31 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Grön |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Arabiska, Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Grön |
| Boettfärg | Silver |
| Funktioner | Självlysande, Datumvisare, Tachymeter, Kronograf |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .