Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Audio Pro Addon T3+ White är -, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Audio Pro Addon T3+ White |
| Märke | Audio Pro |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| Antal högtalare | 1 st |
| Tillverkarfärg | White |
| Färg | Vit |
Ljudegenskaper | |
| Frekvensomfång (min) | 60.0 Hz |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
| Watt (RMS) | 25.0 W |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Nej |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
| Fysiska knappar | Volym |
| Multirum | Nej |
Anslutningar | |
| Minneskortsläsare | Nej |
| USB typ (ej strömförsörjning) | USB A |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2025-04-18 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 4.0 |
| Chromecast för musik | Nej |
| NFC | Nej |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay | Ja |
Strömkälla | |
| Typ av batteri | Inbyggt batteri |
| Kraftkälla | Elnät, Uppladdningsbart batteri |
| Batteritid | 12.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 2.1 kg |
| Djup | 13.5 cm |
| Bredd | 21.5 cm |
| Höjd | 11.5 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .