Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Takmonterad köksfläkt
Prova flexibla betalningar med
Lägsta pris på Cata Isla Fenix 100cm, Rostfritt stål är 10 122 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Cata Isla Fenix 100cm, Rostfritt stål |
| Märke | Cata |
Specifikationer | |
| Produkttyp | Takmonterad köksfläkt |
| Färg | Rostfritt stål |
| Ljudnivå | 67 dB |
| Egenskaper | Intensiv hastighet, Tvättbart filter, Belysning, Filterindikator, Kolfilter |
| Kapacitet m3/h | 850 |
| Hastighet | 3 |
| Intern motor | Ja |
Prestanda | |
| Energiklass | A |
Mått | |
|---|---|
| Bredd | 100.0 cm |
| Höjd (min) | 28.5 cm |
| Breddstandard | 100cm |
| Djup | 60.0 cm |
| Anslutningsdiameter | 150.0 mm |
| Höjd (max) | 50.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-09-12 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .