Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Dindator
BOSCH Serie | 4 KGN392WDF Køleskab/fryser Bund-fryser Hvid
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch KGN392WDF är 10 419 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
Oavsett vad du behöver när det gäller en kylfrys så finns det säkerligen en modell för dig. Det finns en uppsjö av modeller med olika storlek, utförande och funktioner, så det går inte att anta att en kylfrys är en annan lik. Vad du i slutändan köper beror så klart på vad du ska ha den till, om du behöver byta ut den du har eller bara ska ha en extra till garaget eller källaren
Frysen frostas av automatiskt så du behöver aldrig mer fundera på att du måste ta tag i den tråkiga uppgiften.
Skulle olyckan vara framme och du får strömavbrott kan du ta ett djupt andetag och pusta ut innan du oroar dig över att all mat i frysen förstörs. Den här modellen klarar nämligen av att behålla temperaturen i upp till 15 timmar.
Innan du lägger dina hårt förvärvade slantar på en ny kylfrys bör du se till att den får plats. Att behöva skicka tillbaka en så stor pjäs eller att tvingas bygga om för att den inte passar kan medföra en hel del huvudvärk. Just den här modellen är 203 cm hög, 60 cm bred och 66 cm djup.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Bosch Bosch KGN392WDF Vit. Om du prisjämför den här kylfrysen på PriceRunner ser du att det lägsta priset just nu ligger på 10058.00 kr. Det är också en topprankad kylfrys sett till popularitet. Priset är lägre än genomsnittet för kategorin, vilket gör den här kylfrysen till ett prisvärt köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch KGN392WDF |
| Märke | Bosch |
Specifikationer | |
| Fryskapacitet pr. dygn | 10.0 kg |
| Ljudnivåklass | C |
| Egenskaper | LED-belysning, Snabbfrysning, Öppen dörrvarning, Display, Färskhållningssystem, NoFrost, Temperaturvarning, Multi Air Flow, Belysning kyl, Glashyllor, Höj och sänkbara fötter, Ägghylla |
| Nettovolym (Kyl) | 260.0 L |
| Energiklass | F, D |
| Placering | Fristående |
| Ljudnivå | 35 dB |
| Nettovolym (Frys) | 103.0 L |
| Is- & Vattendispenser | Utan |
| Klimatklass | SN, T |
| Energiförbrukning (kWh/år) | 203.0 |
| Färg | Vit |
Teknisk specifikation | |
| Frysens stjärnklass | 4 |
| Säkerhet vid strömavbrott | 15.0 tim |
Design | |
|---|---|
| Hyllor (frysdörr) | 3 st |
| Omhängningsbar dörr | Ja |
| Dörröppning | Höger |
| Utförande | Kyl över frys |
| Hyllor/lådor (kyl) | 5 st |
| Hyllor/lådor (frys) | 3 st |
| Hyllor (kylskåpsdörr) | 4 st |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Mått | |
| Bredd | 60.0 cm |
| Djup | 66.0 cm |
| Höjd | 203.0 cm |
| Vikt | 69.7 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-10-18 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .