Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Gram KF471852 är 6 396 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Oavsett vad du behöver när det gäller en kylfrys så finns det säkerligen en modell för dig. Det finns en uppsjö av modeller med olika storlek, utförande och funktioner, så det går inte att anta att en kylfrys är en annan lik. Vad du i slutändan köper beror så klart på vad du ska ha den till, om du behöver byta ut den du har eller bara ska ha en extra till garaget eller källaren.
Gram Gram KF471852 Rostfritt Stål ger ifrån sig ett ljud som har uppmätts till 40 dB. För var tioende decibel som höjs blir ljudet tio gånger starkare. För referens så brukar en normal samtalston ligga på ungefär 60 dB och en dammsugare runt 80 dB.
Rekommenderas för hushåll på två personer då kylen har en kapacitet på 204 liter. En tumregel många brukar gå efter när det kommer till kapacitet för kylar är att man behöver ungefär 100 liter per person för att få plats med sina varor.
I kylskåpet hittar du fem hyllor och lådor att förvara dina varor i. Några av hyllorna är gjorda i glas så att alla hyllplan blir upplysta och lätta att se. Blir det spill och kladd är det väldigt lätt att plocka ner hyllan och torka av. För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Gram Gram KF471852 Rostfritt Stål. Det här är en topprankad produkt sett till popularitet på PriceRunner för tillfället och har för närvarande ett lägsta pris på 6396.00 kr. Priset ligger under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här produkten till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Gram KF471852 |
| Märke | Gram |
Specifikationer | |
| Egenskaper | LED-belysning, Belysning kyl, Glashyllor |
| Nettovolym (Kyl) | 204.0 L |
| Placering | Fristående |
| Ljudnivå | 40 dB |
| Nettovolym (Frys) | 84.0 L |
| Is- & Vattendispenser | Utan |
| Klimatklass | SN, ST |
| Färg | Rostfritt stål |
Teknisk specifikation | |
| Antal kompressorer | 1 |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-03-05 |
Design | |
|---|---|
| Omhängningsbar dörr | Ja |
| Dörröppning | Höger |
| Utförande | Kyl över frys |
| Hyllor/lådor (kyl) | 5 st |
| Hyllor/lådor (frys) | 3 st |
| Hyllor (kylskåpsdörr) | 4 st |
Mått | |
| Bredd | 54.0 cm |
| Djup | 61.0 cm |
| Höjd | 180.0 cm |
| Vikt | 75.0 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .