Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Livet är för kort för dåligt ljud, och en rejäl förstärkare är ett bra sätt att börja på. Att förstärka ljudupplevelsen kan göra stor skillnad för din musik.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Behringer NX3000 är 2 238 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Med detta stereoslutsteg from Behringer kan du äntligen njuta av riktigt högkvalitativt ljud. Den här mediaspelaren har bara stöd för en typ av ingång, så se till att den passar det du vill koppla in den till.
En bra stereoslutsteg gör under för musik och filmer, så det är ett bra val för den som bara nöjer sig med det allra bästa. Det ska tilläggas att detta stereoslutsteg klarar av att ge ifrån sig 1,500 watt i 2 ohm. HDMI-ARC gör att ljudet skickas i båda riktningarna mellan TV:n och Behringer NX3000, vilket ger dig mindre sladdar och trassel. Svart är färgen på denna enhet och den mest klassiska färgen när det kommer till stereo och hemmabioutrustning.
Priset för den här modellen är under genomsnittet för kategorin, så har den de funktioner som du är ute efter kan det vara ett bra köp. För tillfället är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 2237.97 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Behringer NX3000 |
| Märke | Behringer |
Typ | |
| Rörförstärkare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Typ av förstärkare | Stereoförstärkare |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| Uppskalning av bild | Nej |
| QMS | Nej |
| VRR | Nej |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
| ALLM | Nej |
Anslutningar | |
| Antal XLR Out | 2 st |
| Antal högtalarkontakter | 2 st |
| Utgångar | XLR |
Watt | |
| Effekt per kanal (2 ohm) | 1500 W |
| Effekt per kanal (4 ohm) | 900 W |
Skärm | |
| Display | Nej |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
Funktioner | |
|---|---|
| Multizon | Nej |
| Fjärrkontroll | Nej |
| Automatisk högtalarkalibrering | Nej |
| Inbyggt DAC | Nej |
| Bryggkopplingsbar | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| DSP | Nej |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | Nej |
Ljud | |
| Klass på slutsteget | D |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Mått | |
| Höjd | 9.4 cm |
| Djup | 23.1 cm |
| Bredd | 48.3 cm |
| Vikt | 3.5 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-01-07 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .