Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Musical Fidelity Musical Fidelity M3si kan vara just den förstärkare du behöver för att höja dina ljudupplevelser. Modellen är utrustad med USB-ingång för att du ska kunna koppla i
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Musical Fidelity M3si är 15 192 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Förstärkaren är hjärtat i ditt stereosystem och den här modellen kommer att ge liv åt dina högtalare. Det är enkelt att ansluta en CD-spelare med RCA-kontakterna. RCA är den mest förekommande kontakten när det kommer till att koppla samman stereoutrustning.
För att få fram det bästa från dina högtalare kan det vara värt att införskaffa en bra förstärkare. En stereoförstärkare hjälper till att förbättra ljudupplevelsen markant. Denna stereoförstärkare ger ifrån sig 85 watt i 8 ohm. ARC skickar ljudet i båda riktningarna mellan TV:n och Musical Fidelity M3si i HDMI-kabeln. Ett bra sätt att få flerkanalsljud från TV-sändningarna. Denna enhet säljs i en klassisk och stilren svart färg, som sig bör när det är när det gäller hifi och hemmabio utrustning.
Den här modellen har fått ett bra snittbetyg på 4.7 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den just nu har ett lägsta pris på 15191.52 kr.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Musical Fidelity M3si |
| Märke | Musical Fidelity |
Typ | |
| Typ av RIAA förstärkare | MM |
| Rörförstärkare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Typ av förstärkare | Stereoförstärkare |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| Uppskalning av bild | Nej |
| QMS | Nej |
| VRR | Nej |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
| ALLM | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | 12V Trigger, USB-B, RCA (Line), RCA (Phono) |
| Antal 12V Trigger | 2 st |
| Antal RCA (Line) | 4 st |
| Antal högtalarkontakter | 2 st |
| Antal RCA (Line) Out | 2 st |
| Antal RCA (Phono) | 1 st |
| Utgångar | RCA (Line), 12V Trigger, Högtalarkontakter |
Skärm | |
| Display | Nej |
Funktioner | |
|---|---|
| Multizon | Nej |
| Fjärrkontroll | Nej |
| Automatisk högtalarkalibrering | Nej |
| Inbyggt DAC | Nej |
| Bryggkopplingsbar | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| DSP | Nej |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | Nej |
Watt | |
| Effekt per kanal (8 ohm) | 85 W |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Mått | |
| Höjd | 10.0 cm |
| Djup | 40.0 cm |
| Bredd | 44.0 cm |
| Vikt | 9.2 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2014-07-31 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .