Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Supra Nitro-X2 är 1 286 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Denna modell från Supra är perfekt för träning. De kopplas in med sladd för bästa möjliga ljudkvalitet och en inbyggd mikrofon som gör att du även kan ringa samtal. Koppla in hörlurarna och fly in i en värld av musikaliska underverk!
Med ett par bra lurar anpassade för träningen blir löpturen betydligt mer bekväm. En inbyggd mikrofon gör den här modellen väldigt praktisk eftersom den till exempel går att använda för röstchattar.
Det här är en produkt som för tillfället har ett lägsta pris på 1286.00 kr. Den har flera inbyggda funktioner, vilket gör den till en väldigt flexibel modell. Få en helt ny ljudupplevelse med detta grymma headset från Supra.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Supra Nitro-X2 |
| Märke | Supra |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Gaming Headset | Nej |
| Typ av hörlur | In-Ear |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| IP-klass | IPX7 |
Ljudegenskaper | |
| Impedans | 22.0 ohm |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Storlek på elementen | 6.1 mm |
| Frekvensomfång (min) | 16.0 Hz |
| Känslighet | 98.0 dB/mW |
| Frekvensomfång (max) | 22000.0 Hz |
Design | |
| Förslutning på kåpor | Sluten |
| Konstruktion & Element | Dynamiska |
Strömförsörjning | |
| Batteritid (vid användning) | 14.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 13.7 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-04-03 |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Nej |
| Vattentålig | Ja |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering av bakgrundsljud | Nej |
| Knappar & Kontroll | Volym |
| Röststyrning | Nej |
| Trådlös | Ja |
| Avtagbar kabel | Nej |
| Lämpliga för träning | Ja |
Trådlöst | |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Trådlös teknologi | Bluetooth |
| Trådlös räckvidd | 10.0 m |
| Wi-Fi | Nej |
| Multipoint | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-codec | aptX |
| NFC | Nej |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .