Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på jLAB JBuds Work är 1 149 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
De här hörlurarna från jLAB är ett bra val för dig som är ute efter en bra ljudupplevelse. De ansluts till enheten enkelt och smidigt via Bluetooth och batteriet räcker i 60 timmar.
Den trådlösa räckvidden är 9 meter, vilket gör att du kan röra dig ifrån din dator eller telefon och fortfarande vara ansluten. Att ansluta med en 3.5 mm-sladd kan inte bli så mycket enklare, det är bara att plugga in den i din enhet. Anslutningen med sladd ger dig också väldigt bra ljudkvalitet.
Det här är en produkt som för tillfället har ett lägsta pris på 1149.00 kr. Den har ett flertal inbyggda funktioner, vilket gör den till en väldigt flexibel modell. Få en helt ny ljudupplevelse med detta grymma headset från jLAB.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | jLAB JBuds Work |
| Märke | jLAB |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Typ av hörlur | Over-Ear |
| Gaming Headset | Nej |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Ljudegenskaper | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Storlek på elementen | 40.0 mm |
| Frekvensomfång (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Anslutningar | |
| Kontakttyp | 3.5mm |
Design | |
| Passar till | Kontor |
| Konstruktion & Element | Dynamiska |
Strömförsörjning | |
| Batteritid (standby) | 600.0 tim |
| Batteritid (vid användning) | 60.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 262.0 g |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Nej |
| Lämpliga för träning | Nej |
| Brusreducering | Aktiv brusreducering |
| Vattentålig | Nej |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Knappar & Kontroll | Svara/Avsluta, Play/Pause, Volym |
| Trådlös | Ja |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Bluetooth-codec | SBC |
| NFC | Nej |
| Trådlös räckvidd | 9.144 m |
| Multipoint | Ja |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-09-07 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .