Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Lägsta pris på Urbanears Boo Charcoal Black är 553 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
De här hörlurarna från Urbanears gör att du kan lyssna i timme efter timme på både musik och poddar. De ansluts enkelt via Bluetooth och batteriet räcker i 30 timmar.
Den här modellen har väldigt bra batteritid på otroliga 30 timmar, så du behöver inte tänka på att ladda det så ofta. Med ett par schyssta hörlurar blir musikupplevelsen betydligt bättre.
Det här är en populär produkt som för tillfället har ett lägsta pris på 553.00 kr. Den har ett flertal inbyggda funktioner, vilket gör den till en väldigt flexibel modell. Få en helt ny ljudupplevelse med detta grymma headset från Urbanears.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Urbanears Boo Charcoal Black |
| Märke | Urbanears |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Typ av hörlur | In-Ear |
| Gaming Headset | Nej |
Specifikationer | |
| IP-klass | IPX3, IPX4 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Charcoal Black |
Ljudegenskaper | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Storlek på elementen | 12.0 mm |
| Frekvensomfång (min) | 20.0 Hz |
| Effekttålighet | 5.0 mW |
| Känslighet | 127.0 dB/mW |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Strömförsörjning | |
| Batteritid (vid användning) | 4.5 tim |
Mått | |
| Vikt | 45.6 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-05-05 |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Nej |
| Lämpliga för träning | Nej |
| Vattentålig | Ja |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering av bakgrundsljud | Nej |
| Knappar & Kontroll | Svara/Avsluta, Play/Pause, Nästa/Föregående låt, Volym |
| Röststyrning | Nej |
| Trådlös | Ja |
| Avtagbar kabel | Nej |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Trådlös teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-codec | AAC, SBC |
| NFC | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Multipoint | Nej |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .