Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
SoundStoreXL
Philips TAT8506WT/00 Bluetooth hörlurar (vita)
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Philips TAT8506 är 1 601 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Dessa hörlurar från Philips gör att du kan lyssna i timme efter timme på både musik och podcasts. De ansluts enkelt via Bluetooth och batteriet räcker i nio timmar.
Med en lång sladd på hela 500 meter blir det så mycket smidigare att koppla in headsetet i din dator eller telefon. Du behöver inte vara begränsad av en kort sladd. In-ear-designen innebär att hörsnäckorna kommer sitta bra i örat och den kompakta storleken gör att de är enkla att ha med sig.
Det här är en populär produkt som just nu har ett lägsta pris på 1601.00 kr. Den har ett flertal inbyggda funktioner, vilket gör den till en väldigt flexibel modell. Få en helt ny ljudupplevelse med detta grymma headset från Philips.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Philips TAT8506 |
| Märke | Philips |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Gaming Headset | Nej |
| Typ av hörlur | In-Ear |
Specifikationer | |
| Färg | Svart, Vit |
| IP-klass | IPX4 |
Ljudegenskaper | |
| Impedans | 16.0 ohm |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Storlek på elementen | 13.0 mm |
| Frekvensomfång (min) | 7.0 Hz |
| Känslighet | 104.0 dB/mW |
| Frekvensomfång (max) | 400000.0 Hz |
Design | |
| Passar till | Kontor |
| Konstruktion & Element | Dynamiska |
Strömförsörjning | |
| Batteritid (vid användning) | 9.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 0.243 g |
| Kabellängd | 500.0 m |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-12-13 |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Nej |
| Brusreducering | Aktiv brusreducering |
| Vattentålig | Ja |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering av bakgrundsljud | Ja |
| Knappar & Kontroll | Svara/Avsluta, Play/Pause |
| Röststyrning | Ja |
| Trådlös | Ja |
| Avtagbar kabel | Nej |
| Lämpliga för träning | Ja |
| Röstassistent | Apple Siri, Google Assistant |
Trådlöst | |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Trådlös räckvidd | 10.0 m |
| Wi-Fi | Nej |
| Multipoint | Ja |
| Bluetooth-codec | AAC, SBC |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .