Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Domo DO498BL hjälper dig att enkelt laga mustiga soppor.
Prova flexibla betalningar med
Lägsta pris på Domo DO498BL är 1 066 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Denna blendermodell har en kanna gjord i rostfritt stål, ett hållbart och snyggt material. Kannan har måttindikatorer så att du kan göra perfekta smoothies.
Den har hög genomsnittlig rating på 4.5/5, vilket gör den till en av de bästa blenders på PriceRunner. Du kan prisjämföra den här blendern här på PriceRunner, just nu har den ett lägsta pris på 1066.17 kronor.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Domo DO498BL |
| Märke | Domo |
| Typ | Soppblenders |
Strömkälla | |
| Effekt | 1000 W |
Mått | |
| Vikt | 5.0 kg |
| Höjd | 46.0 cm |
| Bredd | 26.0 cm |
| Djup | 26.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-03-16 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Kapacitet (kanna) | 1600.0 ml |
| Färg | Svart |
| Egenskaper | BPA-fritt |
| Antal inkluderade kannor / muggar | 1 st |
| Antal program | 3 |
| Program | Soppa |
| Antal blad på kniven | 1 st |
| Kannmaterial | Rostfritt stål |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .