Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna mixer är perfekt för att mixa en fräsch smoothie till frukosten. Behållaren som medföljer den här mixern har en kapacitet på 700 ml.
Prova flexibla betalningar med
Från Coffee Friend
Nutribullet Personal 500 Blender, 500 W - Silver
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Nutribullet NB505DG är 550 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
En blender är ett väldigt användbart hjälpmedel i köket och kan användas till mycket. Kämpar din gamla smoothie lite med vissa frukter och grönsaker? Då kan det vara värt att investera i en mer kraftfull modell. Trött på att mixa pannkakssmeten för hand? Släng bara alla ingredienserna i mixern och luta dig tillbaka medan den gör jobbet åt dig. En blender är helt enkelt ett perfekt hjälpmedel i köket!
Den här blendern har en något svagare motor på 500 watt, vilket passar för dig som vill mixa färsk frukt till dina smoothies.
Priset är under genomsnittet för den här kategorin, vilket gör den här blendern till ett riktigt prisvärt köp. Du kan prisjämföra den här blendern här på PriceRunner, just nu har den ett lägsta pris på 550.00 kronor.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Nutribullet NB505DG |
| Märke | Nutribullet |
| Typ | Smoothieblenders |
Strömkälla | |
| Effekt | 500 W |
Mått | |
| Vikt | 1.9 kg |
| Höjd | 35.0 cm |
| Bredd | 30.0 cm |
| Djup | 20.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-10-18 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Kapacitet (kanna) | 710.0 ml |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Egenskaper | Avtagbara blad, BPA-fritt, Diskmaskinsvänliga delar, Iskrossare |
| Antal inkluderade kannor / muggar | 2 st |
| Antal hastigheter | 1 |
| Antal program | 2 |
| Program | Smoothie, Gröna smoothies |
| Antal blad på kniven | 6 st |
| Kannmaterial | Tritanplast |
| Basmaterial | Plast |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .