Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Att göra kaffe i en kaffebryggare är ofta väldigt enkelt och går även snabbt. Denna kaffebryggare har automatisk avstängning. Om du vill ha färskmalet kaffe kan du komplettera med
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Russell Hobbs Colours Plus 24031-56 är 484 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Har du bestämt dig för att unna dig en ny kaffemaskin? Utbudet av kaffebryggare är stort och oavsett dina behov bör det finnas en som passar dig. Colours Plus är en kaffebryggare som stänger av sig automatiskt.
15 koppars bryggkapacitet är perfekt för dig som behöver kunna brygga större mängder på en och samma gång. Vattentanken i den här maskinen rymmer 1,25 liter vatten.
En klar fördel med den här typen av kaffebryggare är att de är enkla att hantera, även för nybörjare. Den här bryggaren är utrustad med droppstopp, så att du kan njuta av en kopp kaffe innan allt är färdigbryggt.
För tillfället är det lägsta priset på den här kaffemaskinen på PriceRunner 483.79 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Med ett högt snittbetyg på 4.09 av 5 är det här en kaffemaskin med riktigt hög kvalitet.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Russell Hobbs Colours Plus 24031-56 |
| Märke | Russell Hobbs |
| Typ | Kaffebryggare |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Glas, Rostfritt stål |
Strömkälla | |
| Effekt | 1100 W |
Mått | |
| Vikt | 2.0 kg |
| Djup | 23.0 cm |
| Höjd | 35.0 cm |
| Bredd | 21.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-03-30 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Typ av kaffekanna | Glaskanna |
| Antal medföljande kaffekannor | 1 st |
| Egenskaper | Droppstopp, Display |
| Filterstorlek | 04 |
| Funktioner | Automatisk avstängning, Programmerbar, Timer |
| Färg | Röd |
| Tillverkarfärg | Red |
| Integrerad kaffekvarn | Nej |
| Kapacitet | 1.25 L |
| Kapacitet (koppar) | 15 Koppar |
| Sladdlängd | 61.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .