Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Det här är ett bra val för dig som föredrar en espresso. Den här maskinen har en normalstor vattentank på 1,6 liter. Skummad mjölk? Den inbyggda mjölkskummaren fixar det.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på La Marzocco Linea Micra Stainless Steel är 39 198 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Alla förtjänar en riktigt god kopp kaffe på morgonen. Vare sig du föredrar droppbryggare, perkolator eller espressobryggare så finns det många olika modeller att välja mellan. Linea Micra Stainless Steel är en kaffemaskin som passar i de flesta köken.
Med denna kaffebryggare kan du spara pengar genom att brygga ditt eget kaffe hemma istället för att köpa dyra kaffevaror på kaféer eller restauranger.
Kaffe innehåller koffein som kan hjälpa till att förbättra fysisk prestation, vilket gör det till en populär dryck bland idrottare. Vissa typer av kaffedrycker innehåller skummad mjölk, och den här maskinen kan skumma mjölken åt dig.
För tillfället är det här är en topprankad kaffemaskin på PriceRunner och den har i dagsläget ett lägsta pris på 39198.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här kaffemaskinen till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | La Marzocco Linea Micra Stainless Steel |
| Märke | La Marzocco |
| Typ | Espressomaskiner |
Funktioner | |
| Appstyrning | Ja |
Material | |
| Material | Rostfritt stål |
Strömkälla | |
| Spänning | 110.0 V |
| Effekt | 1600 W |
Mått | |
| Vikt | 19.1 kg |
| Höjd | 33.0 cm |
| Bredd | 29.2 cm |
| Djup | 39.4 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-08-14 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Antal bryggpipar | 2 |
| Bryggtryck | 15.0 bar |
| Egenskaper | Display, Droppbricka |
| Filtertyp | Återanvändbart filter |
| Funktioner | Tillhörande mobilapp, Inbyggd Wi-Fi, Varmvattenfunktion |
| Färg | Rostfritt stål |
| Tillverkarfärg | Stainless Steel |
| Inbyggd | Nej |
| Integrerad kaffekvarn | Nej |
| Integrerad mjölkskummare | Ja |
| Kapacitet | 2.0 L |
| Kapacitet (koppar) | 2 Koppar |
| Kapacitet (mjölkkanna) | 0.35 L |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .