Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En bra kaffebryggare kommer man långt med! Kapaciteten hos den här bryggaren är upp till 10 koppar kaffe.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Moccamaster KBG Select Forest Green är -, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Den här produkten är utformad för att vara stilren och snygg, vilket gör att den passar perfekt in i vilket kök eller kontor som helst.
Ska du ha middagsbjudning kan du brygga kaffe till hela sällskapet på en gång, då bryggaren har en bryggkapacitet på tio koppar.
Just nu är det här är en topprankad kaffemaskin på PriceRunner och den har för närvarande ett lägsta pris på 3296.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här kaffemaskinen till en högkvalitativ maskin.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Moccamaster KBG Select Forest Green |
| Märke | Moccamaster |
| Typ | Kaffebryggare |
Funktioner | |
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Plast |
Strömkälla | |
| Effekt | 1520 W |
Mått | |
| Vikt | 2.7 kg |
| Djup | 17.0 cm |
| Höjd | 36.0 cm |
| Bredd | 30.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-03-30 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Typ av kaffekanna | Glaskanna |
| Antal medföljande kaffekannor | 1 st |
| Egenskaper | Droppstopp |
| Funktioner | Automatisk avstängning |
| Färg | Grön |
| Tillverkarfärg | Forest Green |
| Integrerad kaffekvarn | Nej |
| Kapacitet | 1.25 L |
| Kapacitet (koppar) | 10 Koppar |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .