Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här espressomaskinen kan du göra riktigt gott kaffe. Utöver kaffe kan du även få varmvatten från denna bryggare. Den inbyggda mjölkskummaren är perfekt för latte och cappuc
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Saeco Magic M1 är 16 442 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Alla förtjänar en riktigt god kopp kaffe på morgonen. Idag finns det många olika sätt att brygga kaffe på, till exempel pour over, cold brew och espresso. Saeco Magic M1 är en kaffemaskin som passar i de flesta köken.
Med denna kaffebryggare kan du spara pengar genom att brygga ditt eget kaffe hemma istället för att köpa dyra kaffevaror på kaféer eller restauranger. Du har plats för 3 liter vatten i den här maskinen.
Med en kaffemaskin behöver du inte oroa dig för att koka vattnet och sedan låta det svalna till rätt temperatur innan du brygger kaffe.
För närvarande är det lägsta priset på den här kaffemaskinen på PriceRunner 16442.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med alla funktioner gör den här kaffemaskinen till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Saeco Magic M1 |
| Märke | Saeco |
| Typ | Espressomaskiner |
Funktioner | |
| Appstyrning | Ja |
Material | |
| Material | Rostfritt stål |
Strömkälla | |
| Effekt | 1900 W |
Mått | |
| Vikt | 14.3 kg |
| Djup | 48.1 cm |
| Höjd | 43.5 cm |
| Bredd | 28.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-03 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Antal bryggpipar | 2 |
| Egenskaper | Droppbricka |
| Filtertyp | Återanvändbart filter |
| Funktioner | Tillhörande mobilapp, Automatisk rengöring, Inbyggd Wi-Fi, Kalkindikator, Programmerbar, Varmvattenfunktion |
| Färg | Svart |
| Inbyggd | Nej |
| Integrerad kaffekvarn | Ja |
| Integrerad mjölkskummare | Ja |
| Kapacitet | 2.5 L |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .