Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Mokabryggare gör ett väldigt kraftigt, smakrikt kaffe. Kapaciteten hos den här bryggaren är upp till 6 koppar kaffe.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bialetti New Venus Coffee Machine Copper är 441 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 17 jämförda butiker.
Om du föredrar starkare kaffe kan en mokabryggare passa bra, då de generellt sett ger starkare kaffe än vanliga kaffebryggare. Ett perfekt verktyg för dig som föredrar kaffe som har lite mer smak.
Kaffe innehåller koffein som kan hjälpa till att förbättra fysisk prestation, vilket gör det till en populär dryck bland idrottare. Vattentanken i den här maskinen rymmer 0 liter vatten.
I kategorin kaffemaskiner är det här i dagsläget en av de mest populära produkterna på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 441.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin kaffemaskiner, vilket gör den här modellen till ett väldigt prisvärt köp!
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bialetti New Venus Coffee Machine Copper |
| Märke | Bialetti |
| Typ | Mokabryggare |
Specifikationer | |
| Färg | Koppar |
| Tillverkarfärg | Copper |
| Kapacitet | 0.235 L |
| Kapacitet (koppar) | 6 Koppar |
| Värmekälla | Spishäll, Induktion |
Funktioner | |
|---|---|
| Appstyrning | Nej |
Material | |
| Material | Rostfritt stål |
Mått | |
| Vikt | 0.218 kg |
| Djup | 15.0 cm |
| Höjd | 11.0 cm |
| Bredd | 20.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-10-06 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .