Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Samsung T7 Portable SSD 500GB är av typen SSD och har plats för 500 GB lagring. Den ger dig lagringskapacitet som kan användas för att lagra och organisera alla typer av filer på e
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsung T7 Portable SSD 500GB är 1 410 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Är det dags för en ny SSD i datorn? Då kanske den här modellen från Samsung är ett alternativ. Med en SSD-enhet helt fri från rörliga delar får du en riktigt snabb och strömsnål hårddisk. 1050 MB respektive 1000 MB är enhetens läs- och skrivhastighet, detta förklarar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken.
Solid State Drive förkortas SSD och är konstruerad precis som ett USB-minne med flera minnesmoduler. Ersätt din gamla hårddisk eller utöka lagringen med denna SSD från Samsung. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 500 GB och läs- och skrivhastighet ligger på 1050 MB respektive 1000 MB.
Sammantaget är Samsung T7 Portable SSD 500GB en SSD med bra egenskaper. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för tillfället har ett lägsta pris på 1410.00 kr.. Den har ett bra snittbetyg på 5 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung T7 Portable SSD 500GB |
| Märke | Samsung |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 58.0 g |
| Bredd | 85.0 mm |
| Höjd | 57.0 mm |
| Djup | 8.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-06-03 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 500 GB |
| Extern anslutning | USB-C |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 1050 MB/s |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Placering | Extern |
| Skrivhastighet | 1000 MB/s |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .