Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här hårddisken från Seagate rymmer 5 TB lagring. Modellen har formfaktor 2.5".
Prova flexibla betalningar med
Lägsta pris på Seagate Backup Plus Portable V3 USB 3.0 5TB är 1 405 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Om du behöver ersätta din gamla hårddisk kan den här modellen från Seagate vara ett bra val. Hårddisken är en så kallad HDD-disk, dessa är ofta prisvärda tack vare den höga kapacitet data som kan lagras. Den här hårddisken har formfaktorn 2.5" och baseras på skivornas storlek.
Den här modellen från Seagate är en klassisk hårddisk och är ett perfekt sätt att utöka lagringen i din dator. Lagringskapaciteten ligger på 5 TB och den ansluts med USB-A-anslutning.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Seagate Backup Plus Portable V3 USB 3.0 5TB. Om du prisjämför Seagate Backup Plus Portable V3 USB 3.0 5TB på PriceRunner ser du att den kostar för närvarande är 1405.03 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna. Den har ett högt snittbetyg på 4.2 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Seagate Backup Plus Portable V3 USB 3.0 5TB |
| Märke | Seagate |
Mått | |
| Vikt | 265.0 g |
| Bredd | 80.0 mm |
| Höjd | 115.3 mm |
| Djup | 20.9 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-10-16 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 5000 GB |
| Extern anslutning | USB-A |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Extern |
| Formfaktor | 2.5" |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .