Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här hårddisken från Adata rymmer 2 TB lagring. 2.5" är formfaktorn på hårddisken.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Adata HV620S 2TB USB 3.0 är 1 159 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 8 jämförda butiker.
Är det dags för en ny hårddisk i datorn? Då kanske den här modellen från Adata är ett alternativ. För att beskriva hur stor hårddisken är används begreppet formfaktor. Den här modellen har formfaktorn 2.5". Med en lagringskapacitet på 2 TB har du alla förutsättningar för att kunna spara bilderna från semesterresan tillsammans med dina favoritfilmer.
Den här HDD-disken ger dig garanterat mest gigabyte per krona och är perfekt för dig som har mycket filer, program eller spel. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 2 TB och den ansluts med USB-A-anslutning.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Adata HV620S 2TB USB 3.0. För närvarande är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 1159.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Den har ett bra snittbetyg på 4.4 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Adata HV620S 2TB USB 3.0 |
| Märke | Adata |
Specifikationer | |
| Storlek | 2000 GB |
| Extern anslutning | USB-B |
| Typ | HDD |
| Gränssnitt | USB 3.0 |
| Placering | Extern |
| Formfaktor | 2.5" |
Trådlöst | |
|---|---|
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 152.0 g |
| Bredd | 78.0 mm |
| Höjd | 11.5 mm |
| Djup | 115.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-02-16 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .