Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här hårddisken kan du lagra och enkelt komma åt stora mängder data, exempelvis foton och videor Den ger dig lagringskapacitet som kan användas för att lagra och organisera
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Adata SC610 2000GB USB 3.2 Gen 2 är 2 448 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Är det dags för en ny SSD i datorn? Då kanske den här modellen från Adata är ett alternativ. Detta är en SSD-enhet och är därför både snabbare och mer energieffektiv än den vanliga hårddisken.
SC610 extern SSD SSD USB 3.2 2000 GB är en SSD-enhet och med den i datorn får en snabbare dator med ett modernare minne. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på GB och
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos SC610 extern SSD SSD USB 3.2 2000 GB. I kategorin hårddiskar är det här i dagsläget en av de allra mest populära modellerna på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 2448.00 kr.. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här hårddisken till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Adata SC610 2000GB USB 3.2 Gen 2 |
| Märke | Adata |
Specifikationer | |
| Storlek | 2000 GB |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 550 MB/s |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Extern |
| Skrivhastighet | 500 MB/s |
Trådlöst | |
|---|---|
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Vikt | 13.0 g |
| Bredd | 23.5 mm |
| Höjd | 10.2 mm |
| Djup | 67.3 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-12-08 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .