Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med den här hårddisken kan du lagra och organisera dina digitala filer på ett säkert och enkelt sätt. Den ger dig möjligheten att lagra och arkivera dina filer på lång sikt.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Glyph Atom EV Portable SSD 8TB är 17 551 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Är det dags för en ny SSD i datorn? Då kanske den här modellen från Glyph passar dig. Lagringen sker med hjälp av SSD, vilket är snabbare än den klassiska hårddisken.
Atom EV 8TB Portable SSD USB-C 3.2, Gen 2 Thunderbolt 3 är en SSD-enhet och med den i datorn får en snabbare dator med ett modernare minne. Lagringskapaciteten ligger på GB och
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Atom EV 8TB Portable SSD USB-C 3.2, Gen 2 Thunderbolt 3. Det här är en av de allra mest populära SSD-diskarna på PriceRunner för tillfället och har i dagsläget ett lägsta pris på 17551.00 kr.. Om man jämför modellens pris med resten av kategorin så är den dyrare än de flesta andra men med tanke på egenskaperna får du en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Glyph Atom EV Portable SSD 8TB |
| Märke | Glyph |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Bredd | 44.5 mm |
| Höjd | 13.0 mm |
| Djup | 112.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-07-10 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 8000 GB |
| Extern anslutning | Thunderbolt, USB-C |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 1000 MB/s |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 2 |
| Placering | Extern |
| Skrivhastighet | 1000 MB/s |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .