Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Maximera prestandan med denna SSD med plats för 1 TB. M.2 är formfaktorn på SSD:n.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Emtec X300 M.2 SSD Power Pro 1TB är 2 493 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
När vi idag lagrar saker mer digitalt kan en ny intern SSD vara precis det du behöver för att få plats med dina program eller dokument. Med en lagringskapacitet på 1 TB har du alla förutsättningar för att kunna spara bilderna från semesterresan tillsammans med dina favoritfilmer. Läs- och skrivhastigheten för SSD:n ligger på 2500 MB respektive 2000 MB. Det är ett mått som berättar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken.
Med denna nya SSD från Emtec i din dator så får du en betydligt snabbare uppstart av datorn eller dina program. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 1 TB och läs- och skrivhastighet ligger på 2500 MB respektive 2000 MB.
Som du förstår så är Emtec X300 M.2 SSD Power Pro 1TB en SSD med många praktiska egenskaper. För närvarande är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 2493.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Emtec X300 M.2 SSD Power Pro 1TB till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Emtec X300 M.2 SSD Power Pro 1TB |
| Märke | Emtec |
Interna Anslutningar | |
| M.2 formfaktor | 2280 |
Mått | |
| Bredd | 22.0 mm |
| Höjd | 2.0 mm |
| Djup | 80.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-12-16 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 1000 GB |
| MTBF (medeltid mellan fel) | 2000000 tim |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 2500 MB/s |
| Gränssnitt | PCIe Gen3 x4 NVMe |
| Placering | Intern |
| Skrivhastighet | 2000 MB/s |
| Formfaktor | M.2 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .