Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Emtec X200 Power Plus SSD 256GB är av typen SSD och har plats för 256 GB lagring. Med den här behöver du inte oroa dig för förlust av data.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Emtec X200 Power Plus SSD 256GB är 1 100 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Är det dags för en ny SSD i datorn? Då kanske den här modellen från Emtec är ett alternativ. Detta är en SSD-enhet och är därför både snabbare och mer energieffektiv än den vanliga HDD-disken. Läs- och skrivhastigheten för SSD:n ligger på 450 MB respektive 420 MB. Det är ett mått som berättar hur snabbt det går att skriva och läsa filerna på disken.
Emtec X200 Power Plus SSD 256GB är en SSD-enhet och med den i datorn får en snabbare dator med ett modernare minne. Lagringsutrymmet för hårddisken ligger på 256 GB och läs- och skrivhastighet ligger på 450 MB respektive 420 MB.
Som du förstår så är Emtec X200 Power Plus SSD 256GB en SSD med många praktiska specifikationer. För närvarande är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 1100.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig.. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Emtec X200 Power Plus SSD 256GB till ett bra köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Emtec X200 Power Plus SSD 256GB |
| Märke | Emtec |
Mått | |
| Vikt | 38.0 g |
| Bredd | 45.0 mm |
| Höjd | 10.0 mm |
| Djup | 90.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-12-14 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Storlek | 256 GB |
| Extern anslutning | USB-C |
| Typ | SSD |
| Läshastighet | 450 MB/s |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 |
| Placering | Extern |
| Skrivhastighet | 420 MB/s |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .