Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Crescent levererar här en barncykel. Den har tre växlar och saknar stötdämpning. För dig som vill slippa mecka med cykeln passar fotbromsen bra.


Hojen
CRESCENT SAGA, 3-vxl, SVART
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Crescent Saga 3-Speed 20" - Black Barncykel är 4 995 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Crescent Saga 20 2022 är en cykel från Crescent. Cykeln har tre växlar. Med en aluminiumram får du något sämre komfort än andra material, däremot får du en mycket lättare cykel.
Den här barncykeln från Crescent är en perfekt liten cykel för ungarna att spendera sommaren på. Ska du enbart köra cykeln på asfalt eller grusväg lämpar sig denna modell bra då den kommer utan dämpning. Vill du slippa serva din broms med jämna mellanrum och föredrar att bromsa med foten? Denna modell har fotbroms vilket innebär ett väldigt litet servicebehov som gör din broms underhållsfri.
Om du prisjämför den här modellen på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 4995.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Crescent Saga 3-Speed 20" - Black Barncykel |
| Märke | Crescent |
| Typ | Barncyklar |
Storlek | |
| Hjulstorlek | 20" |
Mått | |
| Vikt | 14.9 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-12-17 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Användningsområde | Stadscykling |
| Målgrupp | Barn |
| Rammaterial | Aluminium |
| Utrustning | Lås, Cykelkorg, Kedjeskydd, Pakethållare |
| Antal växlar | 3 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Bromstyp | Fälgbroms, Fotbroms |
| Dämpning | Ingen stötdämpare |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .