Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Här har du en klocka som riktar sig främst till män. Urtavlan täcks av ett reptåligt härdat mineralglas. Den är tillräckligt vattentålig för att du ska kunna bada med den.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Diesel Timeframes (DZ185900QQQ) är 1 893 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En batteridriven herrklocka från Diesel. Skulle klockan sluta ticka så är det bara att byta batteri. Klockans boett är 10 mm tjock och urtavlan har en diameter på 46 mm. Det 24 millimeter breda armbandet är gjort av läder och kommer i en snygg blå färg. Tål vatten upp till 5 ATM, vilket betyder att du kommer undan med en dusch eller ett snabbt dopp, men inte mer än så.
Läderarmband är en sann klassiker som aldrig kommer gå ur tiden. Det passar till vardags, fest och mer formella sammanhang. Dessutom blir det bara snyggare och skönare med tiden då det anpassar sig efter just din handled och användning.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Timeframes (DZ185900QQQ). Om du prisjämför den här klockan på PriceRunner så ser du att den just nu har ett lägsta pris på 1893.27 kr. Om vi jämför priset för den här produkten mot resten av kategorin så är det lägre än genomsittet, vilket gör Timeframes (DZ185900QQQ) till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Diesel Timeframes (DZ185900QQQ) |
| Märke | Diesel |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Läder |
Mått | |
| Diameter | 46.0 mm |
| Tjocklek | 10.0 mm |
| Armbandsbredd | 24.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-07-25 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Silver |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Arabiska, Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Blå |
| Boettfärg | Grå |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .