Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
.jpg)
Här har du en klocka som är en herrmodell. Klockan visar dig bland annat dagens datum. Det är inga problem att simma eller duscha med den på.
Prova flexibla betalningar med
Lägsta pris på Invicta Pro Diver (8930OB) är 1 352 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En klocka för herrar från Invicta som är automatiskt driven, vilket betyder att den vrider upp sig själv helt utan batterier. Urtavlan, visarna och boetten utgör tillsammans en prydlig design. Armbandet passar både till vardags och större tillställningar. Klockan är så pass vattentät att du nästan aldrig kommer behöva ta den av dig.
Man brukar prata om de tre visarna på klockor men med den här modellen får du en fjärde att hålla koll på, nämligen datum. Så för dig som gillar att ha stenkoll på saker och ting kan den här komma att passa väldigt bra. Du kan alltså hålla koll på sekunder, minuter, timmar och dagar direkt på handleden, med andra ord allt du behöver.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om Pro Diver (8930OB). I kategorin armbandsur är det här i dagsläget en topprankad produkt på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 1352.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4.29 av 5 och alla dess praktiska egenskaper gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Invicta Pro Diver (8930OB) |
| Märke | Invicta |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 40.0 mm |
| Tjocklek | 13.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-10-11 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Blå |
| Vattenskydd | 20 ATM (200m) |
| Indextyp | Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Guld |
| Boettfärg | Guld |
| Funktioner | Datumvisare |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Automatisk |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .