Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En snygg klocka från Casio som är utrustad med ett svart armband. Glaset i klockan är gjort av lättviktig akryl. Det går bra att simma eller duscha med den på.
Prova flexibla betalningar med
Zalando
Digitalklocka - black
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Casio W-59-1VQES är 259 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
En batteridriven herrklocka från innovativa Casio. Skulle klockan sluta ticka så är det bara att byta batteri. Prydlig boett med matchande urtavla och som pricken över i fulländas designen med de trevliga visarna. Det svarta armbandet är gjort av resin. Klockan är dessutom utrustad med en kronograf, vilket innebär att den har en stoppursfunktion.
Innan du bestämmer dig för en klocka kan det vara bra att mäta av din handled. Just den här modellen har en urtavla med diameter på 37 mm, vilket får räknas som en lite mindre klocka. En tumregel att ha i bakhuvudet är dock att klockan helst inte ska gå utanför din egen handled, men smaken är som baken.
Sammantaget är W-59-1VQES ett riktigt fint armbandsur med bra egenskaper. Om du prisjämför W-59-1VQES på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 259.00 kr. Det är också en av de allra mest populära produkterna. Den har ett bra snittbetyg på 4.75 av 5 och alla dess praktiska egenskaper gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Casio W-59-1VQES |
| Märke | Casio |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Hesalit (Akryl) |
| Boettmaterial | Resin |
| Armbandsmaterial | Resin |
Mått | |
| Diameter | 37.0 mm |
| Tjocklek | 9.0 mm |
| Vikt | 22.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-10-10 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Spänne |
| Målgrupp | Herr |
| Typ av visare | Digital |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Armbandsfärg | Svart |
| Boettfärg | Svart |
| Funktioner | Datumvisare, Stoppur, Kronograf, Alarm |
| Tidsformat | 12 timmar, 24 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .