Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Här har du en klocka som har ett guldfärgat armband av rostfritt stål. Klockan kommer med en inbyggd datumvisare. Den tål att blötas ner, inom vissa gränser.
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Casio LA670WEGA-9EF är 568 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 13 jämförda butiker.
En klocka för damer från innovativa Casio som är batteridriven och lätt att underhålla. Skulle klockan sluta ticka så är det bara att byta batteri. Via en specifik visare kan du hålla koll på rätt datum. Armbandet är gjort av rostfritt stål och är guldfärgat. Den 25 mm breda urtavlan är guldfärgad och har digitala visare samt en boett av plast.
En sak att tänka på innan man lägger sina hårt förvärvade slantar på en ny klocka är vilken storlek den egentligen bör vara. Man brukar säga att en klocka inte ska gå utanför handleden, därför kan det vara bra att mäta sin egen handled innan man bestämmer sig. Just den här modellen har en urtavla med diameter på 25 mm, vilket får räknas som en lite mindre klocka.
Som du märker så finns mycket bra att säga om LA670WEGA-9EF. Om du prisjämför den här klockan på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 567.92 kr. Det är också en av de allra mest populära produkterna. Den har ett bra snittbetyg på 4.60 av 5 och alla dess unika karaktärsdrag gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Casio LA670WEGA-9EF |
| Märke | Casio |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Plast |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 25.0 mm |
| Tjocklek | 8.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-09-28 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Dam |
| Typ av visare | Digital |
| Färg urtavla | Guld |
| Vattenskydd | 3 ATM (30m) |
| Armbandsfärg | Guld |
| Boettfärg | Guld |
| Funktioner | Datumvisare, Stoppur, Timer, Alarm |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .